Menu Zavřeno

Moje schválené výrobky

 

Na této stránce uvádím ucelený přehled svých výrobků Edi Naturalis – přírodní kosmetika z Beskyd, které si můžete zakoupit. Výrobky jsou testované Státním zdravotním ústavem. Od roku 2019 jsem držitelem značky “BESKYDY originální produkt”.

Tělový olej s chrpou polní (edice: luční kvítí)

Tělový olej s Chrpou polní – luční kvítí – 100 ml

Přírodní péče pro vaši pokožku. Použití: Naneste na navlhčenou pokožku a jemně vtírejte. Vhodné pro všechny typy pokožky. Obsahuje: Macerát chrpy polní v mandlovém oleji LZS, arganový olej LZS BIO, švestkový olej LZS, éterický olej geranium a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu v Praze.

Zakoupit můžete zde.

 

Tělový olej s měsíčkem lékařským (edice: luční kvítí)

Tělový olej s Měsíčkem lékařským – luční kvítí – 100 ml

Přírodní péče pro vaši pokožku. Použití: Naneste na navlhčenou pokožku a jemně vtírejte. Vhodné pro všechny typy pokožky. Obsahuje: Macerát měsíčku lékařského v mandlovém oleji LZS, arganový olej LZS BIO, švestkový olej LZS, éterický olej palma růžová a sladký pomeranč a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu v Praze.

Zakoupit můžete zde.

 

 

Pleťový balzám s levandulí lékařskou (edice: luční kvítí)

Pleťový balzám s Levandulí lékařskou – luční kvítí – 50 ml

Luxusní přírodní péče pro vaši pleť. Použití: Naneste na navlhčený obličej a jemně vtírejte. Vhodné pro všechny typy pleti. K dennímu i nočnímu použití. Obsahuje: Bambucké máslo BIO dezodorované, macerát levandule lékařské v mandlovém oleji lisovaném za studena, arganový olej BIO, přírodní esenciální olej levandule maillett a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu v Praze.

Zakoupit můžete zde.

 

Pleťový balzám s chrpou polní (edice: luční kvítí)

Pleťový balzám s Chrpou polní – luční kvítí – 50 ml

Luxusní přírodní péče pro vaši pleť. Použití: Naneste na navlhčený obličej a jemně vtírejte. Vhodné pro všechny typy pleti. K dennímu i nočnímu použití. Obsahuje: Bambucké máslo BIO dezodorované, macerát chrpy polní v mandlovém oleji lisovaném za studena, švestkový olej lisovaný za studena, přírodní esenciální oleje geranium rosat a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu v Praze.

Zakoupit můžete zde.

Pleťový balzám s měsíčkem lékařským (edice: luční kvítí)

Pleťový balzám s Měsíčkem lékařským – luční kvítí – 50 ml

Luxusní přírodní péče pro vaši pleť. Použití: Naneste na navlhčený obličej a jemně vtírejte. Vhodné pro všechny typy pleti. K dennímu i nočnímu použití. Obsahuje: Bambucké máslo,  BIO dezodorované, macerát měsíčku lékařského v mandlovém oleji lisovaném za studena, meruňkový olej lisovaný za studena, přírodní esenciální oleje sladký pomeranč, geranium roce, palma růžová a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu

Zakoupit můžete zde

.

Pleťový olej LEVANDULE

Pleťový olej – Levandule 30 ml

Luxusní přírodní péče pro vaši pleť. Vhodné pro všechny typy pleti. Použití: ráno i večer. Naneste několik kapek na navlhčený obličej a jemně vtírejte. Obsahuje: mandlový olej lisovaný za studena, meruňkový olej lisovaný za studena, makový olej lisovaný za studena, přírodní esenciální oleje levandule maillette a geranium bourbon  a vitamín E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu.

Zakoupit můžete zde.

Arganové sérum GERANIUM

Arganové sérum – Geranium 30 ml

Luxusní přírodní péče pro vaši pleť. Naneste několik kapek na navlhčený obličej a jemně vtírejte.
Vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť starší. Použití: ráno i večer. Obsahuje:
BIO arganový olej lisovaný za studena, šípkový olej lisovaný za studena, švestkový olej lisovaný za studena, mandlový olej lisovaný za studena, přírodní esenciální oleje geranium rose, palma růžová, sladký pomeranč a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu.

Zakoupit můžete zde.

 

Arganové sérum s měsíčkem lékařským (edice: luční kvítí)

Arganové sérum s Měsíčkem lékařským 30 ml

Luxusní přírodní péče pro vaši pleť. Naneste několik kapek na navlhčený obličej a jemně vtírejte.
Vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť starší. Použití: ráno i večer. Naneste několik kapek na navlhčený obličej a jemně vtírejte. Obsahuje:
BIO arganový olej lisovaný za studena, macerát měsíčku lékařského v mandlovém oleji lisovaném za studena, švestkový olej lisovaný za studena,  přírodní esenciální oleje geranium rose, palma růžová, sladký pomeranč a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu.

Zakoupit můžete zde.