Moje schválené výrobky

Na této stránce uvádím ucelený přehled svých výrobků, které si můžete zakoupit. Všechny jsou testované Státním zdravotním ústavem. Jsou bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů…jednoduše bez chemie, vhodné i pro vegany. Vše handmade.

Tělový olej s chrpou polní (edice: luční kvítí)

Tělový olej s Chrpou polní – luční kvítí – 100 ml

Přírodní péče pro vaši pokožku. Použití: Naneste na navlhčenou pokožku a jemně vtírejte. Vhodné pro všechny typy pokožky. Obsahuje: Macerát chrpy polní v mandlovém oleji LZS, arganový olej LZS BIO, švestkový olej LZS, éterický olej geranium a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu v Praze.

Zakoupit můžete i zde.

 

Tělový olej s měsíčkem lékařským (edice: luční kvítí)

Tělový olej s Měsíčkem lékařským – luční kvítí – 100 ml

Přírodní péče pro vaši pokožku. Použití: Naneste na navlhčenou pokožku a jemně vtírejte. Vhodné pro všechny typy pokožky. Obsahuje: Macerát měsíčku lékařského v mandlovém oleji LZS, arganový olej LZS BIO, švestkový olej LZS, éterický olej palma růžová a sladký pomeranč a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu v Praze.

Zakoupit můžete i zde.

 

 

Pleťový balzám s levandulí lékařskou (edice: luční kvítí)

Pleťový balzám s Levandulí lékařskou – luční kvítí – 50 ml

Luxusní přírodní péče pro vaši pleť. Použití: Naneste na navlhčený obličej a jemně vtírejte. Vhodné pro všechny typy pleti. K dennímu i nočnímu použití. Obsahuje: Bambucké máslo BIO dezodorované, macerát levandule lékařské v mandlovém oleji lisovaném za studena, arganový olej BIO, přírodní esenciální olej levandule maillett a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu v Praze.

Zakoupit můžete i zde.

 

Pleťový balzám s chrpou polní (edice: luční kvítí)

Pleťový balzám s Chrpou polní – luční kvítí – 50 ml

Luxusní přírodní péče pro vaši pleť. Použití: Naneste na navlhčený obličej a jemně vtírejte. Vhodné pro všechny typy pleti. K dennímu i nočnímu použití. Obsahuje: Bambucké máslo BIO dezodorované, macerát chrpy polní v mandlovém oleji lisovaném za studena, švestkový olej lisovaný za studena, přírodní esenciální oleje geranium rosat a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu v Praze.

Zakoupit můžete i zde.

Pleťový balzám s měsíčkem lékařským (edice: luční kvítí)

Pleťový balzám s Měsíčkem lékařským – luční kvítí – 50 ml

Luxusní přírodní péče pro vaši pleť. Použití: Naneste na navlhčený obličej a jemně vtírejte. Vhodné pro všechny typy pleti. K dennímu i nočnímu použití. Obsahuje: Bambucké máslo,  BIO dezodorované, macerát měsíčku lékařského v mandlovém oleji lisovaném za studena, meruňkový olej lisovaný za studena, přírodní esenciální oleje sladký pomeranč, geranium roce, palma růžová a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu

Zakoupit můžete i zde.

Pleťový olej LEVANDULE

Pleťový olej – Levandule 30 ml

Luxusní přírodní péče pro vaši pleť. Vhodné pro všechny typy pleti. Použití: ráno i večer. Naneste několik kapek na navlhčený obličej a jemně vtírejte. Obsahuje: mandlový olej lisovaný za studena, meruňkový olej lisovaný za studena, makový olej lisovaný za studena, přírodní esenciální oleje levandule maillette a geranium bourbon  a vitamín E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu.

Zakoupit můžete i zde.

Arganové sérum GERANIUM

Arganové sérum – Geranium 30 ml

Luxusní přírodní péče pro vaši pleť. Naneste několik kapek na navlhčený obličej a jemně vtírejte.
Vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť starší. Použití: ráno i večer. Obsahuje:
BIO arganový olej lisovaný za studena, šípkový olej lisovaný za studena, švestkový olej lisovaný za studena, mandlový olej lisovaný za studena, přírodní esenciální oleje geranium rose, palma růžová, sladký pomeranč a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu.

Zakoupit můžete i zde.

 

Arganové sérum s měsíčkem lékařským (edice: luční kvítí)

Arganové sérum s Měsíčkem lékařským 30 ml

Luxusní přírodní péče pro vaši pleť. Naneste několik kapek na navlhčený obličej a jemně vtírejte.
Vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť starší. Použití: ráno i večer. Naneste několik kapek na navlhčený obličej a jemně vtírejte. Obsahuje:
BIO arganový olej lisovaný za studena, macerát měsíčku lékařského v mandlovém oleji lisovaném za studena, švestkový olej lisovaný za studena,  přírodní esenciální oleje geranium rose, palma růžová, sladký pomeranč a vitamin E.

Testováno v laboratořích Státního zdravotního ústavu.

Zakoupit můžete i zde.