Popular Tags:

A je to tady! Můj vlastní e-shop.

2 června, 2020 at 5:58 pm

Stálo mě to trochu úsilí, trochu času a e-shop na moje výrobky přírodní kosmetiky je na světě. Děkuji tímto svému muži za odbornou konzultaci a pomoc. Pro někoho je tvorba e-shopu otázkou pár hodin, někdo by se do toho sám nespustil. Já to riskla. Nemám těch výrobků přeci nekonečně mnoho  🙂 

Nakoupit můžete zde.

Edi Naturalis v kamenných obchodech

21 ledna, 2021 at 4:40 pm

Edi Naturalis – přírodní kosmetika z Beskyd

Hledáte výrobky Edi Naturalis v kamenných prodejnách a nemůžete je najít? Chtěli byste vyzkoušet nějaký vzorek této přírodní kosmetiky z Beskyd a nevíte kde?  Zde je přehled měst a konkrétních prodejen, aktualizován k 19. 1. 2021. 

BRNO – Friendly place, bezobalový obchod https://www.facebook.com/friendlyplacebrno 

BRNO – Place Store, Moravské nám. https://www.placestore.cz/prodejny/ 

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Place Store, Česká https://www.placestore.cz/prodejny/

FRYČOVICE – farma Kublak https://www.farmakublak.cz/ , https://www.facebook.com/farmakublak

FRÝDLANT nad OSTRAVICÍ – bezobalový obchod Beskydy bez obalu https://www.facebook.com/beskydybezobalu/

HAVÍŘOV – “U moudré kozy”, Národní třída https://www.facebook.com/umoudrekozy

OSTRAVA – CVRK Ostrava s.r.o., Vojanova https://www.cvrk.cz/obchody/

PRAHA – CVRK Orionka s.r.o., Korunní https://www.cvrk.cz/obchody/

TÁBOR – Place Store, Pražská https://www.placestore.cz/prodejny/

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Place Store, https://www.facebook.com/placestoreuh

Konec nebo začátek?

14 prosince, 2020 at 6:05 pm

Konec projektu a začátek další práce

Milí přátelé, milí startéři, je to tady. Konec jednoho a začátek něčeho dalšího. Dnes (14.12.2020) byl ukončen můj projekt na STARTOVAČI a jak asi již mnozí víte, máááááááááááme TO. Jupííííí. Společnými silami jsme dosáhli na 100 % (vlastně přesně na 105 %) a projekt byl tím pádem úspěšný. Je to nádhera, paráda, skvělá práce! Moc všem děkuji. Bez vaší podpory bych ničeho nedosáhla. Celkem je vás 81. 81 startérů přispělo na můj projekt a já smekám a klaním se a ještě jednou děkuji.

Průběžně vás budu informovat, jak jsem s vašimi vloženými penězi naložila, jak se vše vyvíjí dále. Tak tedy, vzhůru do další práce….za chvíli je tady JARO :).

Podávám ruku přírodě, pomůžete mi i vy?

3 listopadu, 2020 at 8:37 am

Můj projekt na STARTOVAČI

Výzva pro tebe – staň se startérem. I já občas podpořím nějaký pěkný záměr. Teď  je to jinak, jdu s kůží na trh sama za sebe. Představuji vám svůj vlastní projekt a budu moc vděčna za jakoukoli finanční podporu z vaší strany. Všem, kteří mi fandíte, znáte i neznáte již předem děkuji za pomoc a přispění. Stačí i malá částka, která ve finále může rozhodnout o uskutečnění tohoto záměru.

Podaří-li se mi shromáždit minimálně 🙂 100 % z cílové částky, je splněno. Pro vás to pak znamená, že k vám “přijde” odměna, kterou jste si za svůj příspěvek vybrali. Lze přispět i bez nároku na odměnu a částkou, kterou si sami zvolíte. Je to jen a jen na vás.

Přispěním jakékoli částky mi pomůžete k zakoupení malého stroje na obdělávání půdy. Ten potřebuji k tomu, abych zvládla dotáhnout první (základní) krok do zdárného konce. Další kroky již budou na mě samotné. Podrobnosti se dočtete v projektu.

 

 

Článek o mě…

2 listopadu, 2020 at 12:46 pm

… už se to ví 🙂

Kdo si koupil zpravodaj města Frenštátu p. R. v září, už si o mě vše přečetl. Kdo ne, může mrknout zde. Nejvíce mě ovšem pobavila ta hlína v rožku stránky 🙂 To je taková upoutávka, že nelžu, a že jsem s hlínou teď velká kámoška 🙂

(ještě pozn. k článku – “děkuji Romi”)

 

Kupte si časopis BYLINKÁŘ

2 července, 2020 at 12:39 pm

Rozhovor: Snad letos vykvete růže 

Právě vyšel časopis BYLINKÁŘ. Chcete se o mě a mé práci dozvědět více?  Kupte si časopis BYLINKÁŘ, dvojčíslo červenec – srpen 2020 právě vyšlo. Děkuji tímto za rozhovor, který pro tento časopis napsala Barbora Fialová. Věnovali mi tolik stran 🙂 jůůů 48- 53. To je krásné. Mimochodem,  v časopise je moře zajímavostí nejen o bylinkách, ale i o léčivých houbách z českých lesů nebo rozhovor se včelařkou z podhůří Krkonoš. Neváhejte. 

Rose centifolia

22 června, 2020 at 7:44 am

Rok za rokem plyne, roční období se střídají a mění se jejich průběhy. Jeden týden nevíte, co sbírat a sušit dřív, druhý týden zase čekáte, když už přestane pršet a rostliny osuší slunce. To je příroda, to je život a je potřeba s tím pracovat tak, jak to přichází. Čekám tedy, až přibudou další květy Růže stolisté (Rosa centifolia) určené pro můj sběr. Růže dříve tak obvyklé na zahradách v naší zemi, přesto, že její původ se zdá být Kavkaz a Malá Asie.  Je úžasná, léčivá, voňavá a trnitá. Používá se např. k výrobě růžového oleje. Právě mi doma kvete můj nový produkt 🙂 Těším se. 

Tělový olej – nový přírůstek

16 února, 2020 at 3:20 pm

Tělový olej s Měsíčkem lékařským

Tak jsem se po půlroce čekání dočkala. Další můj výrobek, který byl testován v laboratořích Státního zdravotního ústavu a který mohu představit a vyrábět – Tělový olej, který obsahuje macerát měsíčku lékařského. Také tam najdete olej arganový a švestkový a velmi kvalitní éterické oleje. Používáte tělové oleje? Tak vyzkoušejte i ten můj :)…na tělo i obličej. Věřím, že oceníte jeho výborné vlastnosti – snadno vsakuje do pokožky, krásně voní, obsahuje řadu vitamínů a výživných látek. A co teprve působení měsíčku lékařského? No jedna báseň… 

Ucelený přehled bylinných tinktur

30 ledna, 2020 at 4:39 pm

Krátké shrnutí všech vyrobených tinktur

Pro přehlednost jsem si raději všechny dosud vyrobené tinktury sepsala do jednoho odstavce. Napočítala jsem jich 15 (včetně zpracovaných pupenů).

Dobromysl obecná

Heřmánek pravý

Hloh obecný

Jitrocel větší

Lichořeřišnice větší

Máta

Meduňka lékařská

Měsíček lékařský

Ostropestřec mariánský

Šalvěj lékařská

Bříza – gemmoterapie (pupeny)

Lípa – gemmoterapie

Líska – gemmoterapie

Ořešák vlašský – gemmoterapie

Ostružiník – gemmoterapie

BESKYDY originální produkt

6 ledna, 2020 at 1:51 pm

Nově nabytý certifikát

Výrobky pleťové kosmetiky z edice Luční kvítí získaly certifikát BESKYDY originální produkt a právo používat tuto regionální značku.

Děkuji hodnotitelům. Cítím vděčnost a radost zároveň.